Traditsiooniliselt on betoon olnud kasutusel kui robustne ehitusmaterjal. Tänapäeval inimesed üha rohkem leiavad betooni uusi kausutusalasid ja esteetilist võlu - betoon on üheaegselt praktiline, kunstiline, võimalusterohke ja laia kasutusvaldkonnaga. Segumassist on võimalik vormida kuju, mida suudate ette kujutada. Tänapäeva tehnoloogiat kasutades on nihutatud ka tehnilised piirid uutele tasemetele. Peale toote valmimist saab kunstiteost edasi arendada seda poleerides, graveerides, lihvides, toonides jne. Olenevalt värvist, koostisest ja töötlusest sobib betoon nii traditsioonilise kui ka modernse disainiga. Kuidas iganes trendid ei muutu, on lihtne betooni vormida ja töödelda nii, et see on sobilik just vajalikku aega. Betooni võib pidada sillaks kunsti ja tööstuse; arhitektuuri ja ehituse vahel. Tasapinnad, põranda- ja seinaplaadid; vaheseinad, vanniümbrised, valgustid, valamud, kuivatid ja küttekehad, kaminad, lauad; vaasid, konteinerid, lillepotid ... on vaid osa betoonist valmistavatest sisustustoodetest.

IOR Concrete on välja arendanud 2 betooni tüüpi, millest tooteid valmisatakse:

"RAW", mis on betoon oma traditsioonilise ehedusega ja rafineerimata võluga. Sobib hästi naturaalsust hindavale kleindile ja tasakaalustab sisekujundust oma rodustsusega.

"SuperIOR", mis ühelt poolt toob esile betooni elava loomu, kuid teisalt peegeldab kvartsile omast kvaliteeti ja luksuslikkust. On hooldusvaba ning oma tugevuse tõttu tehniliselt võimaluste rikkam ja seetõttu sobib ideaalselt ka ühiskondlikesse ruumidesse.

Vaata tehtud töid ->