Meie ettevõte

Concrete Products OÜ tehas asub Hiiumaal. Meie meeskond on motiveeritud looma ja tootma uusi betoonist sisekujunduse tooteid. Uued materjalid, samuti ka tooted alati testitakse enne tootmisse laskmist. Pidev tootearendus tagab pideva materjali arenduse ja betooni uute funktsioonide ja kasutusalade leidmise. IOR Concrete teeb koostööd paljude erinevate disaineritega erinevatelt aladelt, et tuua läbi toodete esile betooni kui materjali parimad omadused.

Aastast 2011 toodab ettevõte oma tooteid kahest lõpuni välja arendatud materjalist: RAW betoon, mis on toode betoonist oma eheda rafineerimata võluga ning SuperIOR, mis ühelt poolt toob esile betooni elava loomu, kuid teisalt peegeldab kvartsile omast kvaliteeti ja luksuslikkust.

Kvaliteedi tagamine

IOR concrete kontrollib oma toodete kvaliteeti ja valmimise protsessi igal tootmise etapil.

Tooted on valmistatud vastavalt eeskirjadele, mis on välja töötatud USA-s The Concrete Countertop Institute in United States of America poolt. Loe edasi siit.

SuperIOR toodete puhul on lisaks RAW standarditele garanteeritud pragude puudumine, kõverdumine on viidud miiniumi ning tunduvalt on tõstetud vastupidavust mehaanilistele vigastustele ning kemikaalidele ja määrdumisele, mille tulemusena toote omadused on võrreldavad kvartskivi vastavate näitajatega.

Mida peaksid teadma

1. Betoon on naturaalne materjal nagu puit, marmor, graniit ja dolomiit, mille täpset värvi ja tekstuuri ei saa garanteerida, kuid vastab väga lähedaselt välja töötatud näidistele. Me oleme veendunud, et see ei ole mitte materjali puudus vaid annab toodetele just isikupärasuse ja elu.

2. Betoonist töötasapindadel, nagu kõiki liiki tasapindadel, on soovitatav alati lõigates kasutada lõikelauda ja kuuma poti alla panna kuumaalus.

3. Kuivata ja puhasta tööpind esimesel võimalusel peale kasutamist - nii säilib tööpind kauem värskena. Puhastamiseks kasuta selleks mõeldud vahendeid. Traditsiooniline betoon RAW võib kasutamise käigus muuta tooni ja normaalne on ka mikropragude teke, kuna kivinemise protsess toimub aastaid. SuperIOR betoonist toodete kivinemisprotsess on lõppenud ning seetõttu ta ei määrdu ning on palju stabiilsem.

4. On soovitatav vahatada RAW betoonist tasapindu 4-6 korda aastas ja SuperIOR betoonist tasapindu 1 kord aastas. Olenevalt toote suurusest võtab see teilt vaid 10-20 minutit.

5. Kui avastate, et teie RAW betoonist tasapind märgub ja imab vett, on see soovitatav vahatada või uuesti töödelda esimesel võimalusel.

6. Kui te kogemata olete kahjustanud oma tasapinda või juhtub tekkima pragu, ei ole see katastroof - pöörduge oma edasimüüja poole ning kõik saab korda.

Tasapindade paigaldamise ABC

1. Enne paigaldamist hoia tasapinda alati vertikaalseslt - ladustamisel, lahtipakkimisel, paigaldamisel!

2. Paigaldamisel alati toeta sisselõigetega kohti (pliidi, valamu jms avad), samal ajal hoidudes raskuse langemist avade asukohale - avad on suurim risk, et tasapind puruneb paigaldamise käigus.

3. Paigaldamisel tõsta tasapind ettevaatlikult vertikaalselt kappidele ja seejärel langeta ettevaatlikult kappidele, samal ajal avasid toetades.

4. Betoon on tugev, kuid samas habras materjal - palume vältida tugevaid lööke: kasutamise käigus, paigaldamise ajal, puurimise ja lõikamise käigus. Ärge kasutage löögiga puurimist.

5. Tasapind peaks oma raskusega seisma kappidel ilma kinnitusteta. Juhul, kui siiski tasapinda on vaja kinnitada, kasuta silikooni või ehitusliimi. Detailide ühenduskohad ja valamud tuleb silikoonida. Kui soovite tasapindade nn. nähtamatut ühenduskohta, tuleb detailid eelnevalt ehitusliimiga korralikult kinnitada ning peale liimi kivinemist täita vahe seguga. NB! Nähtamatut ühendust ei ole küll sõrmega tunda, kuid kerge värvierinavus siiski jääb.

6. Alt kinnitatava valamu paigaldamisel kasuta kruve ja tüübleid ning silikooni või ehitusliimi.

7. Betoon on eelnevalt töödeldud vee- ja mustuskindlaks, kuid pärast paigaldamist on soovitatav õlitada tasapind enne kasutama hakkamist üle.